FRONT-END DEVELOPER

КУРС FRONT-END старт в сфері ІТ. Ти познайомишся з теорією та практикою сучасної веб-розробки та з основними інструментами створення веб-сайтів.
Викладач:
Сінчук Богдан - Full Stack веб розробник. Має більше 7 років досвіду в IT. Працював із проектами різної складності, а саме: Restful веб сервісами, розробляв гібридні додатки на Angular під Android OS та iOS. Займається розробкою під веб: інформаційні платформи та веб додатки різної складності. Має досвід роботи з JavaScript, Python, Java, Swift, Objective C, PHP. Володіє знаннями Ajax, React, Node.js, Sass/less, Adobe Photoshop, Bootstrap, jQuery, jQuery UI, Git, JSON. У викладанні опирається на практичні навички та ефективне їх засвоєння. Від програмування хоче отримати максимум тому кожен день вивчає щось нове і відразу реалізує на практиці – тому на заняттях цього викладача, Ви будете знати про трендові речі і як самому їх створювати.
Тривалість:
7 місяців / заняття 3 рази на тиждень
приємний бонус:
- 20 % на все навчання до 31 грудня 2018 року
вартість:
2000 грн/міс
наступний набір:
Грудень 2018

За 9 місяців ти зможеш :

  • навчитись самостійно створювати Web-сторінки;
  • створювати Front End складову сайтів і додатків;
  • опанувати практичні навики Front End розробника;
  • на практиці освоїти Front End програмування і роботу над проектами з нуля;
  • отримати досвід розробки адаптивних інтерфейсів, оптимізації сайтів під мобільні платформи та досвід взаємодії з AJAX, jQuery, JS, Fetch;
  • розробити проект, який стане яскравим прикладом для твого портфоліо.

СТАНЬ FRONT-END РОЗРОБНИКОМ З НАМИ!

{{ title }}
{{ intro }}